Hotel · Sa Pa Town, Sa Pa

Mimosa Hotel Sapa

21 Tue Tinh, Sa Pa, Vietnam·Op de kaart bekijken

Goed301 beoordelingen
7,5
Prijzen bekijken

Dit hotel in Sa Pa-stad aan de Tue Tinh-straat biedt kamers met uitzicht op de bergen, een eigen restaurant, gratis privéparkeergelegenheid op reservering en huisdiervriendelijke verblijven.

Incheckenvanaf 12:00
Uitcheckentot 10:00
Parkeren✓ Gratis
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✓ Toegestaan
OntbijtNiet vermeld

Beschrijving

Mimosa Hotel Sapa is een tweesterrenhotel in Sa Pa-stad, aan de Tue Tinh-straat, met gratis privéparkeergelegenheid op het terrein. Dankzij de centrale ligging liggen winkels, restaurants en lokale bezienswaardigheden op loopafstand, terwijl het busstation van Sa Pa 500 m verderop ligt.

Je kunt kiezen uit tweepersoonskamers en kamers met twee aparte bedden, een driepersoonskamer, een slaapzaal met vijf bedden en een stapelbed in een gemengde slaapzaal. Verschillende opties bieden uitzicht op de bergen en één heeft uitzicht op de stad. De kamers zijn voorzien van airconditioning en flatscreen-tv's; de meeste kamertypes hebben een eigen badkamer, en sommige kamers beschikken over verwarming en elektrische dekens. Het restaurant van het hotel serveert traditionele Vietnamese gerechten en het ontbijt kan op je kamer worden geserveerd. Een terras, roomservice, een excursiebalie en een 24-uursreceptie bieden praktische voorzieningen tijdens je verblijf. In de openbare ruimtes is gratis wifi beschikbaar, huisdieren zijn zonder extra kosten toegestaan en er is onder meer een pendeldienst van/naar de luchthaven.

Kamers

8 kamertypes · 20–50 m²

Je kunt kiezen uit tweepersoonskamers en kamers met twee aparte bedden, een driepersoonskamer, een slaapzaal met vijf bedden en een stapelbed in een gemengde slaapzaal. De acht kamertypes zijn 20 tot 50 m² groot. De privékamers hebben een eigen badkamer; het stapelbed in de gemengde slaapzaal bevindt zich in een kamer met airconditioning en een flatscreen-tv. Twee opties bieden uitzicht op de bergen, terwijl de Standard King Room uitzicht op de stad heeft. Verschillende kamertypes zijn voorzien van verwarming of elektrische dekens, en in alle categorieën komen airconditioning en een flatscreen-tv voor.

De kleinere kamers zijn geschikt voor maximaal twee personen en hebben een tweepersoonsbed of twee aparte bedden, terwijl de Driepersoonskamer geschikt is voor maximaal drie personen. De grotere opties omvatten een kamer met vijf eenpersoonsbedden en een slaapplaats in een slaapzaal met stapelbedden, zodat je kunt kiezen tussen een privékamer en een gedeelde ruimte. De inrichting omvat banken, bureaus en hardhouten of parketvloeren; de badkamers zijn voorzien van handdoeken, slippers en haardrogers.

Tweepersoonskamer — Mimosa Hotel Sapa
20 m² Max. 3 gasten 1 groot bed (kingsize)

Met een oppervlakte van 20 m² is de tweepersoonskamer de compactste privékamer. De kamer heeft een kingsizebed, airconditioning en een eigen badkamer. Een bank en bureau bieden ruimte om te zitten of te werken, terwijl de hardhouten of parketvloer en elektrische dekens praktische extra's zijn. De kamer is kleiner dan de kamers met twee aparte bedden en de driepersoonskamer.

BankBureauElektrische dekens
Kamer met twee aparte bedden — Mimosa Hotel Sapa
25 m² Max. 3 gasten 2 eenpersoonsbedden

Deze kamer is 25 m² groot en heeft twee eenpersoonsbedden; ze biedt dus meer vloeroppervlak dan de tweepersoonskamer van 20 m². De kamer heeft airconditioning, een eigen badkamer met douche en een flatscreen-tv. Een bank, bureau en hardhouten of parketvloer onderscheiden de inrichting van de kamer met twee aparte bedden en uitzicht op de bergen.

Hardhouten of parketvloerenElektrische dekensBureau
Driepersoonskamer — Mimosa Hotel Sapa
30 m² Max. 4 gasten 2 eenpersoonsbedden

De driepersoonskamer van 30 m² is groter dan de standaardkamer met twee aparte bedden en biedt plaats aan maximaal drie personen. De kamer heeft twee eenpersoonsbedden, airconditioning en een eigen badkamer met douche. Een bank, bureau en elektrische dekens behoren tot de praktische voorzieningen. Er is meer ruimte dan in de kamertypes voor twee personen.

BankElektrische dekensDouche
Kamer #184529405 — Mimosa Hotel Sapa
50 m² Max. 5 gasten 5 eenpersoonsbedden

Deze slaapzaalachtige kamer van 50 m² biedt plaats aan maximaal vijf personen en heeft vijf eenpersoonsbedden en een eigen badkamer. Dit is de grootste kamer met meerdere bedden van deze opties, met airconditioning en een flatscreen-tv. Een bank en bureau bieden gezamenlijke gebruiksruimte en onderscheiden de kamer van de kleinere privékamers.

BankBureauDouche
Kamer met twee aparte bedden en uitzicht op de bergen — Mimosa Hotel Sapa
25 m² Max. 3 gasten 2 eenpersoonsbedden

Deze kamer van 25 m² heeft twee aparte bedden, uitzicht op de bergen en een eigen badkamer. In tegenstelling tot de standaardkamer met twee aparte bedden heeft deze kamer verwarming, naast airconditioning en elektrische dekens. Het uitzicht is het belangrijkste verschil; een flatscreen-tv en beddengoed behoren eveneens tot de vermelde voorzieningen.

Uitzicht op de bergenVerwarmingElektrische dekens
Tweepersoonskamer met uitzicht op de bergen — Mimosa Hotel Sapa
22 m² Max. 3 gasten 1 groot bed (kingsize)

Deze tweepersoonskamer van 22 m² heeft een kingsizebed en uitzicht op de bergen. De kamer is iets groter dan de tweepersoonskamer van 20 m² en heeft zowel verwarming als airconditioning. De bovenverdiepingen zijn bereikbaar met een lift; de kamer heeft ook een eigen badkamer en een flatscreen-tv.

Uitzicht op de bergenVerwarmingBovenverdiepingen bereikbaar met lift
Standard King Room — Mimosa Hotel Sapa
30 m² Max. 3 gasten 2 grote bedden (kingsize) of 2 eenpersoonsbedden

De Standard King Room van 30 m² onderscheidt zich door het uitzicht op de stad en de grotere vloeroppervlakte dan de tweepersoons- en kamers met twee aparte bedden. De gebruikelijke bedopstelling bestaat uit twee kingsizebedden. De kamer heeft airconditioning, verwarming en een eigen badkamer met douche. Ook is er een flatscreen-tv met kabelzenders.

Uitzicht op de stadVerwarmingKabelzenders
Stapelbed in een gemengde slaapzaal — Mimosa Hotel Sapa
50 m² Max. 1 gasten 1 stapelbed

Deze optie biedt één stapelbed in een gemengde slaapzaal in plaats van een privékamer. De kamer van 50 m² heeft airconditioning, verwarming en een flatscreen-tv met kabelzenders. De bovenverdiepingen zijn bereikbaar met een lift; handdoeken, slippers en een haardroger behoren tot de badkamerartikelen.

VerwarmingFlatscreen-tvBovenverdiepingen bereikbaar met lift

Voorzieningen

35 voorzieningen
Restaurant
Parkeren
Huisdieren toegestaan
Airconditioning
Gratis wifi
Pendeldienst van/naar de luchthaven
Gratis parkeren
Roomservice
Flatscreen-tv
Rookvrije kamers

Je kunt terecht in het restaurant van het hotel en ontbijten op je kamer. Gratis privéparkeergelegenheid is beschikbaar op het terrein na reservering en in de openbare ruimtes is gratis wifi beschikbaar. Huisdieren zijn zonder extra kosten toegestaan. Roomservice en het terras bieden extra voorzieningen op het terrein. Er zijn een excursiebalie, conciërgeservice en 24-uursreceptie beschikbaar; ook kun je gebruikmaken van privé in- en uitchecken, kluisjes en een wisselkantoor.

De vervoersdiensten omvatten een pendeldienst van/naar de luchthaven en een pendeldienst. De kamers hebben airconditioning en er is ook verwarming beschikbaar; de bovenverdiepingen zijn bereikbaar met een lift. Flatscreen-tv's en kabelzenders zorgen voor entertainment op de kamer. Er worden was-, strijk- en stomerijdiensten aangeboden en er zijn ook rookvrije kamers beschikbaar.

Algemeen

  • Terras
  • Kluisjes
  • Privé in- en uitchecken
  • Conciërgeservice
  • Excursiebalie
  • Wisselkantoor
  • 24-uursreceptie
  • Wasserij
  • Pendeldienst
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Pendeldienst van/naar de luchthaven
  • Roomservice
  • Bovenverdiepingen bereikbaar met lift
  • Rookvrije kamers

Eten & drinken

  • Ontbijt op de kamer
  • Restaurant

Op de kamer

  • Handdoeken
  • Slippers
  • Haardroger
  • Douche

Media & techniek

  • Flatscreen-tv
  • Kabelzenders
  • Internetdiensten

Parkeren

  • Parkeren

Mimosa Hotel Sapa ligt op Tue Tinh 21 in Sa Pa-stad, tussen centrale straten met winkels, cafés en restaurants. De Hang Pho-tempel ligt op 100 m afstand, de Onze-Lieve-Vrouwekerk - katholieke parochie van Sapa op 200 m en het Sa Pa-museum op 250 m. Sa Pa ligt op ongeveer 1.500–1.600 m boven zeeniveau, aan de voet van Fansipan, waarvan de top 3.143 m hoog is. Het Sa Pa-meer ligt op 700 m van het hotel. Ook de stenen kerk van Sa Pa is een bezienswaardigheid in het centrum. De straten van de stad verbinden de winkels en cafés met de omliggende heuvels.

Het busstation van Sa Pa ligt op 500 m van het hotel en HK Buslines op 650 m. Slaapbussen uit Hanoi komen aan bij het busstation van Sa Pa; treinen uit Hanoi rijden naar Lao Cai, op ongeveer 35 km van Sa Pa, waarna je met de bus of taxi verder de bergweg op reist. Het hotel biedt een pendeldienst van/naar de luchthaven en op het terrein is gratis privéparkeergelegenheid beschikbaar na reservering. Bij aankomst op het adres aan de Tue Tinh-straat kun je terecht bij de 24-uursreceptie.

Voor wandelingen en uitzichtpunten ligt het uitkijkpunt van de vallei Mường Hoa op 300 m afstand en de berg HamRong op 550 m van het hotel. De markt van Sapa ligt op 1,2 km afstand en het kabelbaanstation Fansipan Legend op 1,8 km. Op de markt kun je lokale producten bekijken; vanaf het kabelbaanstation begint de tocht omhoog naar Fansipan. Ten zuidoosten van de stad loopt de vallei Mường Hoa langs een rivier en door dorpen als Y Linh Ho, Lao Chai, Ta Van, Hau Thao, Su Pan en Ban Ho. De rijstterrassen en de Hmong-, Giay- en Red Dao-gemeenschappen maken de vallei tot een bestemming voor dorpsbezoeken en wandelingen.

  • Hang Pho-tempel
    Een lokale pagode dicht bij de centrale straten van de stad.
    100 m
  • Busstation van Sa Pa
    Het nabijgelegen busstation voor aankomsten en vertrekken uit de stad.
    500 m
  • Onze-Lieve-Vrouwekerk - katholieke parochie van Sapa
    Een katholieke kerk bij de centrale straten en bezienswaardigheden van Sa Pa.
    200 m
  • Sa Pa-meer
    Een plek aan het water in het centrum, geschikt voor een wandeling langs het meer.
    700 m
  • Markt van Sapa
    Een lokale markt waar je producten en dagelijkse benodigdheden kunt bekijken.
    1,2 km
  • Fansipan Legend-kabelbaanstation
    Kabelbaanstation voor de tocht omhoog naar de top van Fansipan.
    1,8 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je met huisdieren reist: ze zijn zonder extra kosten toegestaan.
  • ✓je vanuit je kamer van berglandschappen wilt genieten: verschillende kamertypes bieden uitzicht op de bergen.
  • ✓je van de Vietnamese keuken houdt: het restaurant van het hotel serveert traditionele gerechten.
  • ✓je met de auto komt: na reservering is er gratis privéparkeergelegenheid op het terrein beschikbaar.
  • ✓je op elk moment hulp wilt kunnen krijgen: het hotel heeft een 24-uursreceptie en een excursiebalie.

Misschien niet, als…

  • ✕je gegarandeerd stilte nodig hebt: gasten melden geluidsoverlast van aangrenzende kamers, de gang en de straat.
  • ✕je verwacht dat kamers altijd schoon zijn: sommige gasten melden schimmel, bevlekt beddengoed en insecten, terwijl anderen de kamers schoon vonden.
  • ✕je wifi op je kamer nodig hebt: gratis wifi is beschikbaar in de openbare ruimtes.
  • ✕je wilt parkeren zonder vooraf iets te regelen: voor de gratis privéparkeergelegenheid is een reservering vereist.

Wat gasten zeggen

301 geverifieerde beoordelingen
7,5

Gasten prijzen vooral de centrale ligging, op loopafstand van winkels, restaurants en het station Sun Plaza, en het vriendelijke personeel dat helpt met bagage en lokaal advies geeft. Ook de ruime kamers en de prijs-kwaliteitverhouding krijgen positieve reacties. De meningen over de netheid lopen uiteen en sommige gasten melden geluidsoverlast door dunne muren.

Ligging9,0
Gratis WiFi8,5
Personeel8,4
Prijs-kwaliteit8,1
Comfort7,8
Netheid7,7
Faciliteiten7,7

Veelgestelde vragen

Wat kost een overnachting bij Mimosa Hotel Sapa?

De tarieven van Mimosa Hotel Sapa verschillen per reisdatum, seizoen en kamertype. De prijs hangt dus af van je verblijf. Bekijk de actuele prijzen bij onze boekingspartners.

Hoe kom ik bij Mimosa Hotel Sapa?

Mimosa Hotel Sapa ligt op Tue Tinh 21 in Sa Pa-stad, op 500 m van het busstation van Sa Pa. Je kunt het laatste stuk lopen. Het hotel biedt ook een pendeldienst van/naar de luchthaven en heeft een 24-uursreceptie. Er is gratis privéparkeergelegenheid op het terrein, maar je moet wel een parkeerplaats reserveren.

Wat ligt er in de buurt van Mimosa Hotel Sapa?

De Hang Pho-tempel ligt op 100 m van Mimosa Hotel Sapa en de Onze-Lieve-Vrouwekerk - katholieke parochie van Sapa op 200 m. Het Sa Pa-museum ligt op 250 m, het Sa Pa-meer op 700 m en de markt van Sapa op 1,2 km van het hotel. Ook het busstation van Sa Pa ligt dichtbij, op 500 m.

Zijn huisdieren toegestaan bij Mimosa Hotel Sapa?

Mimosa Hotel Sapa staat huisdieren zonder extra kosten toe. Het aanbod omvat privétweepersoonskamers en kamers met twee aparte bedden, maar ook een stapelbed in een gemengde slaapzaal.

Welke eetgelegenheden zijn er bij Mimosa Hotel Sapa?

Mimosa Hotel Sapa heeft een restaurant dat traditionele Vietnamese gerechten serveert. Je kunt ontbijten op je kamer en er is roomservice beschikbaar. Het ontbijt is niet bij de kamerprijs inbegrepen.

Welke kamertypes biedt Mimosa Hotel Sapa aan?

Mimosa Hotel Sapa biedt tweepersoonskamers, kamers met twee aparte bedden, een driepersoonskamer, een slaapzaal met vijf bedden, een stapelbed in een gemengde slaapzaal en een Standard King Room. Twee kamertypes bieden uitzicht op de bergen en één optie heeft uitzicht op de stad.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Mimosa Hotel Sapa?

Bij Mimosa Hotel Sapa kun je vanaf 12:00 inchecken en je moet uiterlijk om 10:00 uitchecken. Het hotel heeft een 24-uursreceptie.

Mimosa Hotel Sapa · Foto’s (16)
7,5 Goed301 beoordelingen
Prijzen bekijken